נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ד"ר לאיוש קציר

 

ד"ר קציר לאיוש, כירורג מומחה, שעבר התמקצעות בטיפולי ורידים ונימים בארה"ב.

את ההתמחות בטיפול חדשני ויעיל זה עשה ב-National Procedures Institute המכון המוביל בתחום זה בארצות הברית.

את השכלתו הרפואית רכש באוניברסיטת דברצן שבהונגריה והתמחה בכירורגיה בבתי החולים הטובים ביותר בארץ.

לאחר סיום ההתמחות, החל להתעמק בטיפולי ורידים. במהלך השנים ועם הניסיון אשר צבר בעבודתו הכירורגית בבתי החולים, ראה כי ניתוחי הורידים המבוצעים היום, במקרים רבים, לא מניבים את התוצאות הרצויות, ולכן החל להתמקד בטיפולים לא ניתוחיים וחדשניים, המאפשרים להגיע אל אחוזי הצלחה גבוהים יותר ברמת הטיפול. את ההדרכה קיבל מטובי מנתחי כלי דם של בית החולים רמב"מ. במהלך השנים, צבר ידע רב ומיומנות בטיפול סקלרוטרפיה מונחית אולטרסאונד, המאפשרת סגירת נימים והעלמת ורידים בצורה לא ניתוחית, בשיטה חדשנית ומתקדמת טיפל במאות אנשים אשר סבלו מוורידים מורחבים ונימים בהצלחה רבה.

את הטיפולים, מבצע ד"ר קציר לאיוש, תוך דגש על אבחון מקדים ומדויק, המאפשר לעמוד את מצב הוורידים והנימים, לצורך התאמת הליך טיפולי מקיף ומתאים לכל מטופל באופן אישי. הוא חבר באיגודAmerican College of Phlebology , בעל תעודת הסמכה ב-Phlebogy ו-Advanced Sclerotherapy.

ד"ר קציר עבר לימודים והכשרה בתחום האסתטיקה מוכרת על ידי משרד הבריאות. המרפאה מציעה פרוצדורות עם פולשנות מינימלית כמו הזרקת בוטוקס, הזרקות חומרי מילוי, פיסולי פנים באמצעות קנולות , חוטים נספגים , פילינגים, לייזרים ועוד.

חברת שיווק וקידום חברת שיווק וקידום