נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אודות המרפאה

מרפאתו של ד"ר קציר מעניקה טיפולים מתקדמים לנימים ודליות – ורידים מורחבים, אשר מהווים פגם אסתטי ומחלה רפואית כאחד.

רובינו, מכירים את התופעה השכיחה של "חוטים" דקים ולא אסתטיים אשר נראים מתחת לעור.

לעיתים, הנימים הללו יכולים להתפתח עד כדי "חבלים" שכבר מהווים מחלה רפואית, מאחר והם גורמים להיווצרות פצעים ברגליים, תחושת גרד, בצקות ועוד תופעות בלתי נעימות, המפריעות בשגרת חיי היום יום.

במפגש הראשון במרפאה, יתבצע בירור המצב הבריאותי באופן כללי בשילוב של בדיקת דליות ונימים מעמיקה. לאחר מכן, יחליט ד"ר קציר לאיוש האם יש צורך בברור נוסף באמצעות בדיקת אולטרסאונד. בהסתמך על תוצאות הבדיקה, תיבנה תוכנית טיפולים מפורטת.

מדוע לטפל? 

האמרה "זה הקטן עוד גדול יהיה", נכונה גם במקרים של דליות ונימים ברגליים. בשלב הראשוני, הפגיעה העיקרית של דליות ונימים מורחבים הינה אסתטית. בעונת הקיץ, לדוגמא, נשים רבות הסובלות מבעיה זו, יתביישו להתהלך עם מכנסיים קצרים, חצאיות, ואף ימנעו מללכת לים או לבריכה. בשלב מתקדם יותר, מה שהתחיל כבעיה אסתטית בלבד, הופך להיות גורם בריאותי מפריע, בשל הופעת הכאבים, הנפיחות, הבצקות, הרגשת הכובד בעת עמידה ממושכת ואף עייפות בסוף היום.

בשלבים מתקדמים יותר, עלולה התחיל מחלת ורידים אשר גורמת להופעת כתמים חומים-שחורים ברגליים ואף לפצעים.

איך לטפל? 

טיפול בנימים: במרפאתו של ד"ר קציר ניתן לטפל בבעיית הנימים באמצעות מכשיר חדיש ומתקדם, Veinlight המאפשר לסגור את הורידים והנימים עוד טרם הופעתם.

טיפול בורידים: בעוד בעבר, טיפול בורידים היה מתבצע על ידי ניתוח פולשני, כיום, ישנן שיטות מתקדמות המאפשרות סגירת הורידים באמצעות הזרקה של חומר מוקצף אל תוך הוריד הנקרא סקלרוטרפיה מונחית אולטרסאונד. תוך מספר מפגשים, ניתן להגיע אל תוצאה סופית ואופטימלית, ללא צורך בזמן החלמה או פגיעה בחיי השיגרה בעת הטיפולים. יעילות השיטה עומדת על אחוזי הצלחה כ 80%.

במרפאתו של ד"ר קציר טופלו מאות רבות של חולים על ידי סקלרוטרפיה מונחית אולטרסאונד בהצלחה רבה,

טיפול בורידים ובנימים

נימים ודליות בולטים ברגליים הינה בדרך כלל תופעה אשר נוצרת בעיקר בשל הלחץ הרב המופעל על הרגליים, בין אם בשל משקל כבד, עמידה ממושכת, הריונות ואף כתוצאה מסיבות גנטיות, אשר מזרזות את הופעת הורידים הבולטים, הנימים והדליות. ד"ר קציר לאיוש, כירורג מומחה אשר מתמחה בטיפולי ורידים, מטפל במרפאתו בנימים ובדליות, אשר מהווים בעיה רפואית – בריאותית ופגם אסתטי.

חברת שיווק וקידום חברת שיווק וקידום